Seker.fforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seker.fforum.biz

AnasayfaAnasayfa  Son KonularSon Konular  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şehitler ölmez !!!

YazarMesaj
SkaNdaL
Admin
Admin
SkaNdaL

Kadın
Lakap : ♥ღ!.PiSkOpaT.!ღ♥

Şehitler ölmez !!! Empty
MesajKonu: Şehitler ölmez !!!   Şehitler ölmez !!! Icon_minitime1Salı Eyl. 16, 2008 10:06 am

sehiter; Cinsiyet: Kadin; Ya$: 33; İl: İstanbul
On üç sene oldu sen $ehit olali. Ne bir kimseye bakabildim ne de sevebildim. Senden sonra da çok ki$i $ehit oldu, hala da oluyor. Bo$a öldügünü dü$ündügüm çok zamanlar oldu veya ben de o daglara çikip seni öldürenlerin sürüsünden birisini öldürsem içim rahat ederdi diye. Çocukluk hayallerimizin tek ba$ima gerçekle$tirilebilecek olanlarini yaptim ki kar$ila$tigimizda yüzüne bakabileyim. Bir tek hayalimizdeki gibi ev almak kaldi, onun da kapisini nasil sensiz açarim diye korkumdan giremedim krediye. Ailem birakti artik pe$imi evlendirmek için, birkaç sene sonra etraftaki baki$lardan da kurtulurum. İ$ yerindeki herkes güler yüzlü görmekte beni oysa Karam ben çok yalnizim. Gittigimiz büfelerin, pastanelerin çogu kapandi, $ehir degi$ti. Sirf sen buradasin diye ba$ka bir yere gidemedim, mezarin dilsiz duasiz kalmasin diye. Çok özledim ben seni.

www.itiraf.com sitesinden alintidir.
Bu vatanın binlerce şehidi için bir kez daha dua edelim.

Şehitler ölmez !!!
1 sayfadaki 1 sayfası